مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري 26851286
مشاوره خانواده و ازدواج-مشاوره كودك ونوجوان- استرس و افسردگي 26851286
تست روانشناسي
 

تست روانشناسي
تست روانشناسي براي شناخت بهتر از مسائل و مشكلات روحي و رواني مراجعه كننده انجام ميگيرد تا روانشناس با در نظر گرفتن نتيجه تست بتواند راهكار بهتري به شما بدهد.

نقطه مشترك آزمايشهاي فيزيكي و تست روانشناسي :
وقتي شما به پزشك مراجعه مي كنيد و علائم بيماري خود را به طور مثال ضعف ، رنگ پريدگي ، سر درد و ... ابراز مي كنيد . پزشك قطعا از شرح حال شما متوجه علائم كم خوني مي شود . اما براي اينكه با اطمينان تصميم گرفته و داروي مناسب را تجويز نمايد براي شما آزمايشهاي مختلفي و تست هاي گوناگون در نظر گرفته و پس از آماده شدن جواب آزمايش به طور قطع و تعيين تصميم گيري نموده و دستورات لازم را همراه با دارو هاي مناسب تجويز مي نمايد.
همين مسئله در حيطه روانشناسي نيز صدق مي كند . وقتي شما به روانشناس مراجعه مي كنيد و شرح حال و وضعيت روحي خود را توضيح مي دهيد روانشناس با در نظر گرفتن توضيحات شما تست روانشناسي مناسب را انجام داده تا بتواند تشخيص قطعي داده و راهكار مناسب تري ارائه نمايد .
نكته مهم در مورد تست روانشناسي : ما همگي در جامعه امروزي و در اينترنت و فضاهاي مجازي با انواع تست روانشناسي موهجه هستيم. نكته مهم اين است كه بايد بدانيم همه اين تست روانشناسي داراي اعتبار نيستند . پس ما نبايد فقط به جواب اكتفا كنيم . تنها فقط تست روانشناسي كه توسط متخصص يعني همان روان سنج تهيه مي شود داراي اعتباري مي باشد. .
.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۹:۴۲ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري مشاوره خانواده، ازدواج، كودك ، نوجوان ، استرس و... 26851286 -26851543
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4
دیروز : 32
افراد آنلاین : 1
همه : 4722
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب