مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري 26851286
مشاوره خانواده و ازدواج-مشاوره كودك ونوجوان- استرس و افسردگي 26851286

مشاوره قبل از ازدواج مي تواند راهكار مناسبي براي دستيابي به يك زندگي سعادتمند شود. زوج هاي جوان با بهره گيري از تكنيك هاي مناسب زندگي خود مي توانند با اسودگي خيال ازدواج كنند. مشاوره قبل از ازدواج با برگزاري جلسات مشاوره آگاهي هاي لازم را در اختيار زوجين قرار مي دهد.  مشاوره قبل از ازدواج از ضروريات زندگي كنوني است.

مشاوره قبل از ازدواج روند مناسبي را براي زندگي زوجين در نظر ميگيرد. مشاور ازدواج راهنمايي هاي لازم را در اختيار افراد قرار مي دهد. براي راهنمايي هاي ارائه شده نياز به تست قبل از ازدواج است.  تست قبل از ازدواج نشان مي دهد زوجين مي توانند پايه هاي محكمي را براي زندگي بسازند. اگر مسائلي بايد حل شود مشاور ازدواج  تكنيك ها و راه حل هايي را ارائه مي دهد.

زندگي تاهلي تضمين كننده امنيت انسانهاست كه هر فردي در زندگي نياز دارد اين امنيت را تجربه نمايد. اين امنيت در گرو ازدواج موفق است. براي زندگي موفق نياز به برنامه ريزي مي باشد. براي برنامه ريزي زندگي تاهلي مشاور ازدواج مي تواند كمك سازنده اي داشته باشد.

در خانواده هايي كه مشكلاتي داشته اند ترس از ازدواج وجود دارد. از بين بردن ترس از وظايف مشاور ازدواج است. ترس از ازدواج از مسائلي است كه در زندگي كنوني تاثير زيادي دارد و باعث مي شود ازدواج در جامعه كاهش يابد. ازدواج سفيد يكي ازمباحث مورد بحث است . ازدواج سفيد به معناي در كنار هم بودن بدون  ازدواج  مي باشد. همين مطلب يعني ازدواج سفيد هم باعث كاهش ازدواج شده است.  راهنمايي هاي مشاور ازدواج نشان مي دهد ازدواج و تاهلي آينده اي پر از امنيت را براي شما رقم مي زند.

مشاوره قبل از ازدواج راه حل مناسبي براي جلوگيري از طلاق است.  مشاوره قبل از ازدواج مبحث طلاق را هم مورد بررسي قرار مي دهد. اين روزها مساله طلاق يكي از مسائل بزرگ اكثر كشورهاي دنياست. با توجه به رشد جمعيت تعداد ازدواج ها هم رو به رشد است. با اين حال متاسفانه تعداد طلاق ها هم افزايش يافته است. زوجين براي رهايي از طلاق و آثار مخرب آن مي توانند از مشاوره قبل از ازدواج بهره مند شوند.

انسانهايي كه داراي تحصيلات و باهوش هستند نگاه جامع تري نسبت به علم دارند و آگاه هستند كه هر كاري نياز به تخصص دارد. اين گروه بيشتر از گروه هاي ديگر از مشاوره و روانشناسي بهره مي برند. چون مي دانند هر كاري نياز به تخصص دارد. بهره مندي از متخصصان مشاور ازدواج مي تواند راه گشاي زندگي زوجين با

مركز مشاوره نياوران -26851286 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۰۹:۴۲ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري مشاوره خانواده، ازدواج، كودك ، نوجوان ، استرس و... 26851286 -26851543
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 16
دیروز : 32
افراد آنلاین : 1
همه : 4734
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب