مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري 26851286
مشاوره خانواده و ازدواج-مشاوره كودك ونوجوان- استرس و افسردگي 26851286

مشاوره خانواده تلفني براي كساني كه در شهرهايي هستند كه نمي توانند به صورت مستقيم و حضوري با مشاور و روانشناس صحبت كنند كوتاه ترين و مفيد ترين راه حل است. حتي كساني كه در خارج از كشور زندگي مي كنند مي توانند از مشاوره تلفني بهره ببرند. مشاوره و روانشناسي در سالهاي اخير پيشرفت شگرفي داشته است. مشاوره خانواده تلفني يعني ارتباط بين مشاور خانواده و تماس گيرنده ، كه از اين طريق طرح مشكل ارائه شده از طرف تماس گيرنده باعث شود مشاور خانواده راه حل مناسب را در كمترين زملن در اختيار تماس گيرنده قرار دهد.

مشاوره خانواده تلفني يكي از ضروريات زندگي كنوني است. پيگيري رشد خانواده يكي از عوامل مهم موفقيت خانواده هاست. بنابراين لازم است هر خانواده اي يك مشاور متخصص خانواده را در كنار خود داشته باشد. توجه به سلامت روان خانواده از نكات بسيار مهم براي تعالي زندگي مي باشد. والدين مسئول هستند كه به سلامت روان خانواده توجه كنند. با در نظر گرفتن مساله اشتغال و كمبود وقت شما مي توانيد از طريق ارتباط تلفني با مشاور خانواده به سرعت راه حل مناسب را در اختيار داشت باشيد.

مشاوره خانواده تلفنيبه افراد كمك مي كند تا تصميم گيري هاي معقولي در مورد مسائل مربوط به خانواده داشته باشند. انسان موفق كسي است كه با كمترين وقت بهترين نتيجه را در زندگي بگيرد. وقت طلاست. از بين رفتن وقت تنها چيزي است كه جايگزين ندارد. اگر ميلياردها  تومان هم پرداخت شود يك ثانيه از وقت را نمي توان خريد. بنابراين پسنديده است از متخصصين مشاوره خانواده كه داراي علم و تخصص هستند در راستاي ارتقاي سطح خانواده بهره مند شد. هر انسان عاقلي مي داند كه يك نفر نمي تواند به تمام علوم آگاه باشد. افرادي كه مي گويند من خودم به همه مشاوره مي دهم در حقيقت نمي دانند كه هنوز خيلي از موارد مربوط به زندگي را نمي دانند. مثلا : نمي دانند كه انواع مختلف حل مسائل مربوط به خانواده وجود دارد ، كه فقط متخصصين مشاوره خانواده از آنها آگاه هستند. بهره مندي از متخصصين مشاوره خانواده در زمينه هاي مختلف نشانه ارتقاي درجه دانش هر فرد است.

مشاوره خانواده تلفني اين راه را سهل نموده كه خانواده هاي مختلف از اقصاء نقاط ايران و جهان به آساني با مشاور خانواده  ارتباط برقرار كنند. مشاور خانواده تخصص اين را دارد كه عالي ترين راه حل را در اسرع وقت در اختيلر مدد جويان قرار دهد. مشاور خانواده به خانواده ها آموزش مي دهد كه چگونه حرف خود را به يكديگر با كمال صميميت و دور از هر گونه انتقاد، سوء گيري، لجبازي و سرزنش به گوش ساير اعضاي خانواده برسانند.

مشاوره خانواده تلفني اين امكان را فراهم مي كند كه در كمال راز داري و با تكنيك هاي مناسب افراد خانواده، در نهايت ارامش و بهره گيري از نكات علمي، زندگي خوش و پر معنايي را تجربه كنند.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۰۵:۱۶ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري مشاوره خانواده، ازدواج، كودك ، نوجوان ، استرس و... 26851286 -26851543
نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 25
دیروز : 32
افراد آنلاین : 1
همه : 4743
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب