مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري 26851286
مشاوره خانواده و ازدواج-مشاوره كودك ونوجوان- استرس و افسردگي 26851286
تست روانشناسي
 

تست روانشناسي
تست روانشناسي براي شناخت بهتر از مسائل و مشكلات روحي و رواني مراجعه كننده انجام ميگيرد تا روانشناس با در نظر گرفتن نتيجه تست بتواند راهكار بهتري به شما بدهد.

نقطه مشترك آزمايشهاي فيزيكي و تست روانشناسي :
وقتي شما به پزشك مراجعه مي كنيد و علائم بيماري خود را به طور مثال ضعف ، رنگ پريدگي ، سر درد و ... ابراز مي كنيد . پزشك قطعا از شرح حال شما متوجه علائم كم خوني مي شود . اما براي اينكه با اطمينان تصميم گرفته و داروي مناسب را تجويز نمايد براي شما آزمايشهاي مختلفي و تست هاي گوناگون در نظر گرفته و پس از آماده شدن جواب آزمايش به طور قطع و تعيين تصميم گيري نموده و دستورات لازم را همراه با دارو هاي مناسب تجويز مي نمايد.
همين مسئله در حيطه روانشناسي نيز صدق مي كند . وقتي شما به روانشناس مراجعه مي كنيد و شرح حال و وضعيت روحي خود را توضيح مي دهيد روانشناس با در نظر گرفتن توضيحات شما تست روانشناسي مناسب را انجام داده تا بتواند تشخيص قطعي داده و راهكار مناسب تري ارائه نمايد .
نكته مهم در مورد تست روانشناسي : ما همگي در جامعه امروزي و در اينترنت و فضاهاي مجازي با انواع تست روانشناسي موهجه هستيم. نكته مهم اين است كه بايد بدانيم همه اين تست روانشناسي داراي اعتبار نيستند . پس ما نبايد فقط به جواب اكتفا كنيم . تنها فقط تست روانشناسي كه توسط متخصص يعني همان روان سنج تهيه مي شود داراي اعتباري مي باشد. .
.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۹:۴۲ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
مشاوره خواستگاري
 

مشاوره خواستگاري
مشاوره خواستگاري چه اهميتي دارد؟
خواستگاري يعني اولين مرحله برخورد دو خانواده پسر و دختر مي باشد . اگر در بر خورد

اول بدون مشاوره خواستگاري و از روي ناآگاهي جملاتي نامناسب و دلخورند رد و بدل گردد روابط بين دو خانواده كه مستقيما تاثير روي روابط زوجين مي گذارد در آينده نامطلوب خواهد بود و همواره دو خانواده سعي مي كنند براي هم سودبندي كرده و احتمالا مشكلات فراواني پيش خواهد آمد.
مشاوره خواستگاري :
مشاوره خواستگاري به دو گونه انجام مي شود . مشاوره خواستگاري سنتي و مشاوره خواستگاري امروزي..


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۵۸:۰۶ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
افزايش اعتماد به نفس
 

اعتماد به نفس خود را افزايش دهيد
اعتماد به نفس به معناي آگاهي از توانايي هاي خود است. براي افزايش اعتماد به نفس بهتر است عقايد ديگران در مورد خودتان را دور بريزيد

. يا اينكه از عقايد خودتان دفاع كنيد. نوزاد كه به دنيا مي آيد داراي اعتماد به نفس خوبي است. اما تجربه هايي كه به دست مي آورد باعث افزايش يا كاهش اين ويژگي مي شود. اعتماد به نفس به معناي قبول و پذيرش خودتان است. اگر فردي در كاري تبحر داشته باشد، مي تواند آن كار را به خوبي انجام دهد. پس در ارائه آن كار دچار نقصان نخواهد شد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۵۹:۰۲ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
مشاوره و راهنمايي تلفني رايگان
 

مشاوره و راهنمايي تلفني رايگان
مشاوره چيست؟
مشاوره يعني بهر ه وري و استفاده از تجربه ديگران مخصوصا افرادي كه داراي تخصص مربوط به مشاوره در زمينه هاي مختلف هستند.هر شخص در طول زندگي نيازمند مشاوره د رزمنپينه هاي مختلف است

.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۰۶:۳۳ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
نوروفيدبك 2
 

نوروفيدبك چيست؟

نوروفيدبك روشي مدرن جهت بهبود عملكرد مغز مي باشد. در اين روش شما در مقابل يك مانيتور مي نشينيد و الكترودي كه روي سر شما قرار دارد امواج مغزي شما را دريافت و به كامپيوتر هدايت مي كند. شما با ديدن امواج مغزي خود روي صفحه مانيتور مي توانيد به تنظيم و كنترل آنها بپردازيد و در تمام اين مراحل درمانگر به شما ياد مي دهد كه چگونه مي توانيد اين كار را انجام دهيد. درواقع نوروفيدبك شما را قادر به ديدن دنياي درون مغزتان مي كند. به عنوان مثال در صفحه مانيتور شما يك شكل شبيه سازي شده امواج مغزي را به شكل يك بازي مي بينيد و با نگاه كردن به صفحه مانيتور و بدون استفاده از دست شروع به بازي مي كنيد. دستگاه الگوهاي امواج مغزي شما را پردازش مي كند و در صورتيكه اين الگوها مناسب باشد شما در بازي به جلو

خواهيد رفت و در غير اينصورت شكست مي خوريد. به اين ترتيب شما ياد مي گيريد كه مثلا در شرايط اضطراب برانگيز مغز خود را طوري تنظيم كنيد كه آرامش جايگزين اضطراب شود.

بوسيله اين روش شما به مغز خود آموزش مي دهيد كه چطور امواج خود را كنترل كند. براي اينكه بدانيد نوروفيدبك چگونه عمل مي كند ابتدا بايد امواج مغز خود را بشناسيد، زيرا تلاش براي بهبود حافظه بدون اينكه مغز خود را بشناسيم مثل تلاش براي ارتقاء يك كامپيوتر است بدون اينكه بدانيم چطور كار مي كند؟!

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۲۸:۲۱ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
مشاوره ازدواج سنتي و مدرن
 

ازدواج سنتي يا مدرن؟
تفاوت ازدواج هاي سنتي و مدرن ؟
 آيا جوانها بيشتر مايلند ازدواج سنتي داشته باشند يا حق انتخاب با خودشان باشد؟
كدام شيوه ازدواج امروزه بهتر و منطي تراست؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۵۴:۲۵ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
هيپنوتيزم درماني
 

هيپنوتيزم درماني 
تاريخچه هيپنوتيزم درماني تاريخچه بسيار قديمي است تا حتي در كتاب شفاي ابن سينا نيز اشاراتي به اين نوع درمان بصورت يك پديده در انواع درمان مطرح شده است.
هيپنوتيزم درماني يك شاخه علم پزشكي است كه در بعض

ي از كشورها به عنوان يك رشته تحصيلي در دانشگاه تدريس و تحصيل مي شود.
جايگاه هيپنوتيزم درماني يا هيپنوتراپي چيست؟.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۶:۰۰ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
تست هوش كودك
 

تست هوش كودك 7 تا 12 سال

شناسايي استعدادها ي بالقوه كودكان در سنين ابتدايي رشد مي تواند در آينده سبب جا دهي درست افراد در مشاغل مناسب با روحيات فرد و موجب پيشرفت فرد در كارهاي خاص گردد. اگر بتوانيم استعدادهاي ويژه

افراد را از طريق آزمون هاي مختلف كه به اين منظور وجود دارند اندازه گيري نماييم و از همه كودكان انتظار نداشته باشيم كه مطابق سليقه ما و استانداردهاي جامعه به خود شكوفايي بپردازند ، مي توان انتظار داشت كه هر فرد در حيطه اي كه همخواني و مطابقت بيشتري با توانمندي ها و روحيات ويژه او دارد بهترين شود.

نقش محيط در شكوفايي كودك:

 ميزان معيني از هوش بستگي مستقيم به شرايط ژنتيك و فيزيولوژي فرد دارد اما شكوفا شدن توانمندي ها ، رابطه مستقيمي با محيط مساعد و پذيرا دارد بدين معني كه اگر دو كودك با يك ضريب هوشي يكسان را در دو محيط متفاوت پرورش دهيم نتايجي مشابه نخواهيم داشت.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۸:۲۹:۲۵ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
مشاوره ازدواج آنلاين
 

مشاوره ازدواج آنلاين
مشاوره ازدواج آنلايناين امكان را در اختيار شما قرار مي دهد كه از شخصيت همسر خود آگاهي پيدا كرده و رفتار مناسبي براي زندگي سعادتمند پايه ريزي نماييد

. مشاوره ازدواج آنلاين انتظارات زن و شوهر ها را ازهم مشخص مي كند. در مشاوره ازدواج انلاين آگاهي ازخواسته هاي زن و مرد آشكار مي شود. مشاوره ازدواج آنلاين پرتاب خوشبختي شما نيز مي تواند باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۲۴:۲۹ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
مشاوره طلاق
 

مشاوره طلاق
زوجي كه با تمام محبت و عشق تصميم به شروع زندگي مشترك ميگيرند چراكه يكدفعه اين كاخ صميميت را ويران مي كنند؟

كلمه طلاق عرش خداوند را به لرزه در مي آورد .و جز مكروه ترين كارهايي است كه خداوند از آن نام برده ولي بعضي اوقات اجتناب ناپذير تر است چرا؟خود طلاق انقدر هم  عمل زشت و ناپسندي  نيست بلكه عواقبي كه براي طرفين  و مخصوصا در صورت وجود فرزند براي او  وآينده اش دارد بساير پر اهميت مي باشد. بطور قطع طلاق و جدايي براي هيچ كدام از طرفين و مخصوصا فرزندان طبعه خوبي نداشته و سرنوشت اعضا خانواده پس  از طلاق بسيار وخيم و دچار اضطراب و استرس هاي گوناگون مي شود.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۳۲:۰۹ ] [ صفا ضيايي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

مركز مشاوره نياوران- مشاوره تلفني و حضوري مشاوره خانواده، ازدواج، كودك ، نوجوان ، استرس و... 26851286 -26851543
نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 32
افراد آنلاین : 1
همه : 4745
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب